- Ümumi baxış
- Tövsiyə olunan Məhsullar






| Güc | AC 230V, 50 Hz |
| Enerji sömrəsi | 180VA maks. |
| Nebulizasiya Hızı | ≥0,2 ml/dəq |
| Zərrəcik ölçüsü | 0,5 ilə 5µm aralığında ≥65% |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Şöngü səviyyəsi | <65 dBA (EN13544-1 bölmə 26-ya uyğun olaraq) |
| İş temperaturu və nəmlik | 5~40°C, 15~90% rütubət, 700~1060 hPa |
| Saxlama temperaturu və rütubəti | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060hPa |
| Elektrik şokuna qarşı mühafizə növü | Sinif II |
| Elektrik şoku qarşısında müdafiə səviyyəsi | BF növü tətbiq edilən hissə |
| Sertifikat | CE1639 |