- Ümumi baxış
- Tövsiyə olunan Məhsullar






| Güc |
Güc adaptoru Giriş: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz; Çıxış: 12 V 1 A |
| Enerji sömrəsi | ≤14 Vt |
| Nebulizasiya Hızı | ≥0,20 ml/dəq |
| Zərrəcik ölçüsü | 0,5~5 µm aralığında ≥60% |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Şöngü səviyyəsi | ≤52dBA ((EN 13544-1 standartına 26 bölməsinə uyğun olaraq) |
| İş temperaturu və nəmlik | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Saxlama temperaturu və rütubəti | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060 hPa |
| Elektrik şokuna qarşı mühafizə növü | Sinif II |
| Elektrik şoku qarşısında müdafiə səviyyəsi | BF növü tətbiq edilən hissə |
| Sertifikat | CE1639 |