- Шолу
- Ұсынылатын өнімдер






| Күш | AC 230V, 50Hz |
| Энергия тұтыну | 180 ВА макс. |
| Небулайзация дәрежесі | ≥0,2 мл/мин |
| Бөлшектің өлшемі | 0,5–5 µм аралығында ≥65% |
| MMAD | 2,5 мкм±25% |
| Шум деңгейі | <65 дБА (EN13544-1 бөлім 26ға сәйкес) |
| Жұмыс үшін температура және влажность | 5–40°C, 15–90 % ылғалдылық, 700–1060 гПа |
| Сақтау температурасы мен ылғалдылығы | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % ҚЫ, 700~1060hPa |
| Электр шоктан қорғау түрі | II сынып |
| Әскерлік шокқа дайындық деңгейі | BF түрі әрекет ретінде қолданылады |
| Сертификаттау | CE1639 |