- Шолу
- Ұсынылатын өнімдер





| Күш |
Ток көзін қосу: 100~240 В, 350 мА, 50/60 Гц; Шығыс: 12 В 1 А |
| Энергия тұтыну | ≤14 Вт |
| Небулайзация дәрежесі | ≥0,20 мл/мин |
| Бөлшектің өлшемі | 0,5~5 мкм аралығында ≥60% |
| MMAD | 2,5 мкм±25% |
| Шум деңгейі | ≤52 дБА ((EN 13544-1 бөлім 26 бойынша) |
| Жұмыс үшін температура және влажность | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % ылғалдылық, 800~1060 гПа |
| Сақтау температурасы мен ылғалдылығы | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % ылғалдылық, 800~1060 гПа |
| Электр шоктан қорғау түрі | II сынып |
| Әскерлік шокқа дайындық деңгейі | BF түрі әрекет ретінде қолданылады |
| Сертификаттау | CE1639 |