- Prikaz
- Preporučeni proizvodi






| Snaga |
Ulazni napon za napajanje: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz; Izlaz: 12 V 1 A |
| Potrošnja energije | ≤14 W |
| Stopa nebulizacije | ≥0,20 ml/min |
| Veličina čestica | ≥60% unutar raspona 0,5~5 µm |
| MMAD | 2,5 µm ±25% |
| Razina buke | ≤52 dBA (prema EN 13544-1 točka 26) |
| Radna temperatura i vlažnost | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060 hPa |
| Temperatura i vlažnost skladištenja | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060 hPa |
| Vrsta zaštite od električnog udara | Klasa II |
| Stepen zaštite od električnog udara | Tip BF primijenjeni dio |
| Certifikacija | CE1639 |