- Yleiskatsaus
- Suositellut tuotteet






| Teho | AC 230 V, 50 Hz |
| Sähkönkulutus | enintään 180 VA |
| Himoittamisnopeus | ≥0,2 ml/min |
| Hiukkaskoko | ≥65 % 0,5–5 µm:n alueella |
| MMAD | 2,5 µm ±25 % |
| Määrä | <65 dBA (EN13544-1 osan 26 mukaan) |
| Toiminta-ilmankosteus ja lämpötila | 5–40 °C, 15–90 % RH, 700–1060 hPa |
| Tallennustemperatuuri ja ilmankosteus | -20 ~ +70 °C, 10 ~ 95 % RH, 700 ~ 1060 hPa |
| Sähköiskulta suojauksen tyyppi | Luokka II |
| Suojaus sähköiskusta vastaan | Tyyppi BF sovellettava osa |
| Sertifiointi | CE1639 |