- Yleiskatsaus
- Suositellut tuotteet






| Teho | AC 230 V 50 Hz |
| Sähkönkulutus | enintään 180 VA |
| Himoittamisnopeus | ≥0,2 ml/min |
| Hiukkaskoko | ≥65 %:n suodatus 0,5–5 µm alueella |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Määrä | <65 dBA (EN13544-1 osan 26 mukaisesti) |
| Toiminta-ilmankosteus ja lämpötila | 5–40 °C, 15–90 % RH, 700–1060 hPa |
| Tallennustemperatuuri ja ilmankosteus | -20 ~ +70 °C, 10 ~ 95 % RH, 700 ~ 1060 hPa |
Sähköiskulta suojauksen tyyppi |
Luokka II |
Suojaus sähköiskusta vastaan |
Tyyppi BF sovellettava osa |
| Sertifiointi | CE1639 |