- Yleiskatsaus
- Suositellut tuotteet










| Teho | Litium-titaanibatteri (DC 4,8 V, uudelleenladattava) |
| Sähkönkulutus | Noin 2,0 W |
| Värähtelytaajuus | Noin 107 kHz ±10 % |
| Himoittamisnopeus | ≧0,25 ml/min |
| Partikkelikoko | ≧65 % 0–5 µm:n alueella |
| MMAD | 2,5 µm ±25 % |
| Akkulatausjännite ja -virta | DC 5,0 V, maks. 2 A |
| Määrä | ≤50 dBA (1 metrin etäisyydellä) |
| Toiminta-ilmankosteus ja lämpötila | 10 ~ 40 °C, 30 ~ 85 % RH, 800 ~ 1060 hPa |
| Säilytys- ja toimitusehdot | -20 ~ 60 °C, 20 ~ 75 % RH, 800 ~ 1060 hPa |
| Sähköiskulta suojauksen tyyppi | Luokka II |
| Suojaus sähköiskusta vastaan | Tyyppi BF sovellettava osa |
| Sertifiointi | CE1639 |