- Áttekintés
- Ajánlott termékek





| Teljesítmény | AC 230 V, 50 Hz |
| Teljesítményfogyasztás | 180 VA max. |
| Nébulizálási Sebesség | ≥0,2 ml/perc |
| Részecskeméret | ≥65% a 0,5 és 5 µm közötti tartományban |
| MMAD | 2,5 µm±25% |
| A zajszint | <65 dBA (az EN13544-1 szabvány 26. pontja szerint) |
| A működési hőmérséklet és páratartalom | 5–40 °C, 15–90 % relatív páratartalom, 700–1060 hPa |
| Tárolási hőmérséklet és páratartalom | -20 ~ +70 °C, 10 ~ 95 % RH, 700 ~ 1060 hPa |
| Védettség típusa villamos áramütés ellen | II. osztály |
| Védelem villám ellenség ellen | BF típus alkalmazott rész |
| Igazolás | CE1639 |