- Prikaz
- Preporučeni proizvodi





| Snaga | AC 230 V, 50 Hz |
| Potrošnja energije | maks. 180VA |
| Stopa nebulizacije | ≥0,2 ml/min |
| Veličina čestica | ≥65% unutar raspona od 0,5 do 5 µm |
| MMAD | 2,5 µm ±25% |
| Razina buke | <65 dBA (prema EN13544-1 točka 26) |
| Radna temperatura i vlažnost | 5 – 40°C, 15 – 90 % RH, 700–1060 hPa |
| Temperatura i vlažnost skladištenja | -20 ~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060 hPa |
| Vrsta zaštite od električnog udara | Klasa II |
| Stepen zaštite od električnog udara | Tip BF primijenjeni dio |
| Certifikacija | CE1639 |