- Gambaran Keseluruhan
- Produk yang Disyorkan





| Kuasa | AC 230V,50Hz |
| Kehabisan kuasa | maksimum 180VA |
| Kadar Nebulization | ≥0.2 ml/min |
| Saiz zarah | ≥65% dalam julat 0.5 hingga 5µm |
| MMAD | 2.5µm±25% |
| Tahap Bunyi | <65dBA (mengikut EN13544-1 bahagian 26) |
| Suhu dan Kelembapan Kerja | 5 ~40°C, 15 ~ 90 % RH, 700~1060hPa |
| Suhu penyimpanan dan kelembapan | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060hPa |
| Jenis perlindungan terhadap renjatan elektrik | Kelas II |
| Tahap Perlindungan terhadap Roketan Listrik | Bahagian terapan jenis BF |
| Penyijilan | CE1639 |