- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים





| כוח | 230V AC, 50Hz |
| צריכת חשמל | 180VA מקסימום |
| קצב פליטה | ≥0.2 מ"ל/דקה |
| גודל חלקיק | ≥65% בטווח 0.5 עד 5 מיקרומטר |
| MMAD | 2.5 מיקרומטר ±25% |
| רמת רעש | <65dBA (לפי EN13544-1 סעיף 26) |
| טמפרטורה ורחות עבודה | 5 ~40°C, 15 ~ 90 % RH, 700~1060hPa |
| טמפרטורת אחסון והרמות לחות | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060hPa |
| סוג ההגנה מפני הלם חשמלי | כיתה II |
| דרגת ההגנה מפני הלם חשמלי | חלקו המוחלט BF |
| הסמכה | CE1639 |