- Тойм
- Санал болгож буй бүтээлүүд





| Эрчим хүч | AC 230V, 50Hz |
| Эрчим хүчний хэрэглээ | 180VA хамгийн ихдээ |
| Нэвтрүүлэх хурд | ≥0.2 мл/мин |
| Хэсгийн хэмжээ | 0.5-5µm завсарт 65% ба түүнээс дээш |
| MMAD | 2.5 мкм ±25% |
| Шум урвал | 65dBA-аас бага (EN13544-1 хэсэг 26-д нийцүүлэн) |
| Ажиллах температур, намхан | 5 ~40°C, 15 ~ 90 % RH, 700~1060hPa |
| Агуулахын температур болон чийгшил | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060hPa |
| Цахилгаан гэмтэлд хамгаалах төрөл | II түвшин |
| Электрийн шоктоос хамгааллын дүгээр | BF төрлийн үндэслэг хэсэг |
| Гэрчилгээ | CE1639 |