- Тойм
- Санал болгож буй бүтээлүүд

















| Эрчим хүч | Литий-титанатын баттерей (DC 4.8V цэнэглэх) |
| Эрчим хүчний хэрэглээ | Ойролцоогоор 2.0W |
| Хэлбэлзэх давтамж | Ойролцоогоор 107 кГц ±10% |
| Нэвтрүүлэх хурд | ≧0.25 мл/мин |
| Нүүрний хэмжээ | 0–5 мкм зай дахь ≧65% |
| MMAD | 2.5 мкм ±25% |
| Баттерей цэнэглэх хүчдэл ба гүйдэл | DC 5.0V, Макс. 2A |
| Шум урвал | ≤50 дБА (1 метрийн зайдах) |
| Ажиллах температур, намхан | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % CH, 800~1060 hPa |
| Хадгалах болон хүргэлтийн нөхцөл | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % CH, 800~1060 hPa |
| Цахилгаан гэмтэлд хамгаалах төрөл | II түвшин |
| Электрийн шоктоос хамгааллын дүгээр | BF төрлийн үндэслэг хэсэг |
| Гэрчилгээ | CE1639 |