- Επισκόπηση
- Συνιστώμενα Προϊόντα





| Δύναμη |
Είσοδος τροφοδοτικού: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz· Έξοδος: 12 V 1 A |
| Κατανάλωση δύναμης | ≤14 W |
| Ρυθμός Νεβουλοποίησης | ≥0,20 ml/min |
| Μέγεθος σωματιδίων | ≥60% εντός εύρους 0,5~5 µm |
| MMAD | 2,5 µm±25% |
| Επίπεδο θορύβου | ≤52 dBA (σύμφωνα με το πρότυπο EN 13544-1 παράγραφος 26) |
| Θέρμανση και υγρασία λειτουργίας | 10~40°C, 30~85% υγρασία, 800~1060 hPa |
| Θερμοκρασία και υγρασία αποθήκευσης | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % υγρασία, 800~1060 hPa |
| Τύπος προστασίας από ηλεκτρικό ρεύμα | Κατηγορία II |
| Βαθμός Προστασίας από Ηλεκτρικές Σοκ | Τμήμα εφαρμογής τύπου BF |
| Πιστοποίηση | CE1639 |