- Achoimre
- Táirgí a molaimid





| Cumhacht |
Ionchur adaptaí cumhachta: 100~240V, 350mA, 50/60Hz; Aschur: 12V 1A |
| Tomhaltas Cumhachta | ≤14W |
| Ráta Neabúlacháin | ≥0.20 ml/min |
| Méid an chuidín | ≥60% laistigh de raon 0.5~5µm |
| MMAD | 2.5µm±25% |
| Leibhéal fuaime | ≤52dBA ((acc. Do EN 13544-1 ection 26) |
| Teocht agus fliuchas oibre | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Teochta agus taise stórála | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Cineál cosc ar chlochadh leictreach | Class II |
| Céim chosca ar chlochadh leictreach | Cuid bhraitheáin BF |
| Bun-scagaire | CE1639 |