- Áttekintés
- Ajánlott termékek





| Teljesítmény |
Hálózati adapter bemenet: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz; Kimenet: 12 V 1 A |
| Teljesítményfogyasztás | ≤14 W |
| Nébulizálási Sebesség | ≥0,20 ml/perc |
| Részecskeméret | ≥60% a 0,5~5 µm tartományban |
| MMAD | 2,5 µm±25% |
| A zajszint | ≤52 dBA (az EN 13544-1 szabvány 26. pontja szerint) |
| A működési hőmérséklet és páratartalom | 10 ~ 40 °C, 30 ~ 85 % relatív páratartalom, 800 ~ 1060 hPa |
| Tárolási hőmérséklet és páratartalom | -20~+70 °C, 20~75 % relatív páratartalom, 800~1060 hPa |
| Védettség típusa villamos áramütés ellen | II. osztály |
| Védelem villám ellenség ellen | BF típus alkalmazott rész |
| Igazolás | CE1639 |