- Gambaran Keseluruhan
- Produk yang Disyorkan

















| Kuasa | Bateri litium titanat (DC 4.8V boleh dicas semula) |
| Kehabisan kuasa | Anggaran 2.0W |
| Frekuensi getaran | Anggaran 107 kHz ±10% |
| Kadar Nebulization | ≧0.25 ml/min |
| Saiz Zarah | ≧65% dalam julat 0 hingga 5µm |
| MMAD | 2.5µm±25% |
| Voltan dan arus pengecasan bateri | DC 5.0V, Maks. 2A |
| Tahap Bunyi | ≤50dBA (pada jarak 1 meter) |
| Suhu dan Kelembapan Kerja | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Keadaan penyimpanan dan penghantaran | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Jenis perlindungan terhadap renjatan elektrik | Kelas II |
| Tahap Perlindungan terhadap Roketan Listrik | Bahagian terapan jenis BF |
| Penyijilan | CE1639 |