- Faahfaahin
- Bixiyo Oo La Sameeyo










| Awood | Baatiriyadda Lithium titanate (DC 4.8V wuxuu noqon karaa) |
| Xirfadda caynaha | Teg Awoodga 2.0W |
| Tirada Xidhka | Teg 107 kHz ±10% |
| Qaybta Nebulization | ≧0.25 ml/min |
| Dheeradda qorus | ≥65% 0 ilaa 5µm fasaxa |
| MMAD | 2.5µm±25% |
| Jiritaanka iyo kurraca lacagta Baatiriyada | DC 5.0V, Max.2A |
| Tasooxadda Ciise | ≤50dBA (1 mitir dherer) |
| Ji'da iyo jahdh'iga hooseka | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Xaaladda lagu kaydiyo iyo lacag bixinta | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Nooca iljeedka ka hor intoubada carruurta | Fasalka II |
| Dab loo sameyn doontaa ka dib u dirirka carruurta | Nooc BF ee isku mid ah |
| Shaqo | CE1639 |