- Огляд
- Рекомендовані товари










| Потужність | Літій-титанатна батарея (постійний струм 4,8 В, акумуляторна) |
| Споживана потужність | Приблизно 2,0 Вт |
| Частота вібрації | Приблизно 107 кГц ±10% |
| Швидкість неbulізації | ≧0,25 мл/хв |
| Розмір частинок | ≧65% у діапазоні від 0 до 5 мкм |
| ССДМ | 2,5 мкм ±25% |
| Напруга та струм зарядки акумулятора | Постійний струм 5,0 В, максимум 2 А |
| Рівень шуму | ≤50 дБА (на відстані 1 метр) |
| Теплота і вологість роботи | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % відносної вологості, 800~1060 гПа |
| Умови зберігання та доставки | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % відносної вологості, 800~1060 гПа |
| Тип захисту від електричного удару | Клас II |
| Ступінь захисту від електричного удару | Застосована частина типу BF |
| Сертифікація | CE1639 |