- Overzicht
- Aanbevolen producten










| Vermogen | Lithium-titanataccu (DC 4,8 V oplaadbaar) |
| Energieverbruik | Ongeveer 2,0 W |
| Trillingsfrequentie | Ongeveer 107 kHz ±10% |
| Nebuliseringsnelheid | ≧0,25 ml/min |
| Deeltjesgrootte | ≧65% binnen het bereik van 0 tot 5 µm |
| MMAD | 2,5 µm ±25% |
| Acculadingsspanning en -stroom | DC 5,0 V, max. 2 A |
| Geluidsniveau | ≤50 dBA (op 1 meter afstand) |
| Operatietemperatuur en luchtvochtigheid | 10 ~ 40 °C, 30 ~ 85 % RV, 800 ~ 1060 hPa |
| Opslag- en leveringsvoorwaarden | -20 ~ 60 °C, 20 ~ 75 % RV, 800 ~ 1060 hPa |
| Soort bescherming tegen elektrische schok | Klasse II |
| mate van Bescherming tegen Elektrische Schokken | Type BF toegepast deel |
| Certificering | CE1639 |