- Επισκόπηση
- Συνιστώμενα Προϊόντα










| Δύναμη | Μπαταρία λιθίου-τιτανίου (DC 4,8 V επαναφορτιζόμενη) |
| Κατανάλωση δύναμης | Περίπου 2,0 W |
| Συχνότητα δόνησης | Περίπου 107 kHz ±10% |
| Ρυθμός Νεβουλοποίησης | ≧0,25 ml/min |
| Μέγεθος σωματιδίων | ≧65% εντός εύρους 0 έως 5 µm |
| MMAD | 2,5 µm±25% |
| Τάση και ρεύμα φόρτισης μπαταρίας | DC 5,0 V, Μέγ. 2 A |
| Επίπεδο θορύβου | ≤50 dBA (σε απόσταση 1 μέτρου) |
| Θέρμανση και υγρασία λειτουργίας | 10~40°C, 30~85% υγρασία, 800~1060 hPa |
| Συνθήκες αποθήκευσης και παράδοσης | -20~60°C, 20~75% υγρασία, 800~1060 hPa |
| Τύπος προστασίας από ηλεκτρικό ρεύμα | Κατηγορία II |
| Βαθμός Προστασίας από Ηλεκτρικές Σοκ | Τμήμα εφαρμογής τύπου BF |
| Πιστοποίηση | CE1639 |