- Oorsig
- Aanbevole Produkte








| Krag |
Kragadapter inset: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz; Uitset: 12 V 1 A |
| Energieverbruik | ≤14 W |
| Nebuliseringskoers | ≥0,20 ml/min |
| Deeltjiegrootte | ≥60% binne 0,5~5 µm-waaier |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Geluidsniveau | ≤52 dBA ((volgens EN 13544-1 afdeling 26) |
| Bedryfstemperatuur en -vochtigheid | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RV, 800~1060hPa |
| Opslagtemperatuur en lugvochtigheid | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % RV, 800~1060 hPa |
| Tipe beskerming teen elektriese skok | Klas II |
| Graad van beskerming teen elektriese skok | Tipe BF toegepaste deel |
| Sertifisering | CE1639 |