- Översikt
- Rekommenderade produkter








| Ström |
Strömförsörjning in: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz; Ut: 12 V 1 A |
| Energiförbrukning | ≤14 W |
| Nebulisationshastighet | ≥0,20 ml/min |
| Partikelstorlek | ≥60 % inom 0,5~5 µm-området |
| MMAD | 2,5 µm ±25 % |
| Bullernivå | ≤52 dBA (enligt EN 13544-1 avsnitt 26) |
| Användningstemperatur och luftfuktighet | 10–40 °C, 30–85 % RF, 800–1060 hPa |
| Lagringstemperatur och luftfuktighet | -20 ~ +70 °C, 20 ~ 75 % RF, 800~1060 hPa |
| Skyddstyp mot elektrisk stöt | Klass II |
| Skyddsnivå mot elshock | Typ BF tillämpad del |
| Certifiering | CE1639 |