- Přehled
- Doporučené produkty








| Výkon |
Vstup napájecího adaptéru: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz; Výstup: 12 V 1 A |
| Spotřeba energie | ≤14 W |
| Nebulizační rychlost | ≥0,20 ml/min |
| Velikost částic | ≥60 % v rozsahu 0,5~5 µm |
| MMAD | 2,5 µm ± 25 % |
| Hladina hluku | ≤52 dBA (podle EN 13544-1 bod 26) |
| Teplota a vlhkost provozu | 10 až 40 °C, 30 až 85 % RH, 800 až 1060 hPa |
| Úložní teplota a vlhkost | -20 až +70 °C, 20 až 75 % RH, 800 až 1060 hPa |
| Typ ochrany proti úrazu elektrickým proudem | Třída II |
| Stupeň ochrany před elektrickým výbojem | Typ BF aplikovaná část |
| Certifikace | CE1639 |