- Επισκόπηση
- Συνιστώμενα Προϊόντα






| Δύναμη | AC 230V 50Hz |
| Κατανάλωση δύναμης | 180VA μέγιστο |
| Ρυθμός Νεβουλοποίησης | ≥0,2 ml/min |
| Μέγεθος σωματιδίων | ≥65% εντός του εύρους 0,5~5 µm |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Επίπεδο θορύβου | <65dBA (σύμφωνα με το EN13544-1 παράγραφος 26) |
| Θέρμανση και υγρασία λειτουργίας | 5 ~40°C, 15 ~ 90 % RH, 700~1060hPa |
| Θερμοκρασία και υγρασία αποθήκευσης | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % υγρασία, 700~1060 hPa |
Τύπος προστασίας από ηλεκτρικό ρεύμα |
Κατηγορία II |
Βαθμός Προστασίας από Ηλεκτρικές Σοκ |
Τμήμα εφαρμογής τύπου BF |
| Πιστοποίηση | CE1639 |