- Overzicht
- Aanbevolen producten






| Vermogen | AC 230V 50Hz |
| Energieverbruik | max. 180VA |
| Nebuliseringsnelheid | ≥0,2 ml/min |
| Deeltjesgrootte | ≥65% binnen het bereik van 0,5~5 µm |
| MMAD | 2.50μm ±25% |
| Geluidsniveau | <65 dBA (volgens EN13544-1, sectie 26) |
| Operatietemperatuur en luchtvochtigheid | 5–40 °C, 15–90 % RH, 700–1060 hPa |
| Opslagtemperatuur en luchtvochtigheid | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RV, 700~1060 hPa |
Soort bescherming tegen elektrische schok |
Klasse II |
mate van Bescherming tegen Elektrische Schokken |
Type BF toegepast deel |
| Certificering | CE1639 |