- Огляд
- Рекомендовані товари






| Потужність | AC 230 В 50 Гц |
| Споживана потужність | макс. 180 В·А |
| Швидкість неbulізації | ≥0,2 мл/хв |
| Розмір частинок | ≥65% у діапазоні 0,5~5 мкм |
| ССДМ | 2.50µm ±25% |
| Рівень шуму | <65 дБА (відповідно до EN13544-1, розділ 26) |
| Теплота і вологість роботи | 5–40 °C, 15–90 % відносної вологості, 700–1060 гПа |
| Температура та вологість зберігання | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % відносної вологості, 700~1060 гПа |
Тип захисту від електричного удару |
Клас II |
Ступінь захисту від електричного удару |
Застосована частина типу BF |
| Сертифікація | CE1639 |