- Oorsig
- Aanbevole Produkte




| Krag | AC 230V, 50Hz |
| Energieverbruik | 180VA maks. |
| Nebuliseringskoers | ≥0,2 ml/min |
| Deeltjiegrootte | ≥65% binne die 0,5 tot 5µm reeks |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Geluidsniveau | <65 dBA (volgens EN13544-1 afdeling 26) |
| Bedryfstemperatuur en -vochtigheid | 5–40°C, 15–90% RV, 700–1060 hPa |
| Opslagtemperatuur en lugvochtigheid | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RV, 700~1060 hPa |
| Tipe beskerming teen elektriese skok | Klas II |
| Graad van beskerming teen elektriese skok | Tipe BF toegepaste deel |
| Sertifisering | CE1639 |