- Genel Bakış
- Önerilen Ürünler




| Güç | AC 230V, 50 Hz |
| Güç Tüketimi | en fazla 180VA |
| Nebulizasyon Oranı | ≥0,2 ml/dk |
| Parçacık boyutu | 0,5 ile 5 µm aralığında %65 veya daha fazla |
| MMAD | 2.5µm±%25 |
| Gürültü seviyesi | 65 dBA'den düşük (EN13544-1 bölüm 26'ya göre) |
| Çalışma sıcaklığı ve nemliği | 5-40°C, %15-90 RH, 700-1060 hPa |
| Saklama sıcaklığı ve nem | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060 hPa |
| Elektrik çarpmasına karşı koruma türü | Sınıf II |
| Elektrik Şoku Karşı Koşma Derecesi | BF tipi uygulanan parça |
| Sertifika | CE1639 |