- Overzicht
- Aanbevolen producten




| Vermogen | AC 230V, 50 Hz |
| Energieverbruik | max. 180VA |
| Nebuliseringsnelheid | ≥0,2 ml/min |
| Deeltjesgrootte | ≥65% binnen het bereik van 0,5 tot 5 µm |
| MMAD | 2,5 µm ±25% |
| Geluidsniveau | <65 dBA (volgens EN13544-1, sectie 26) |
| Operatietemperatuur en luchtvochtigheid | 5–40 °C, 15–90 % RH, 700–1060 hPa |
| Opslagtemperatuur en luchtvochtigheid | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RV, 700~1060 hPa |
| Soort bescherming tegen elektrische schok | Klasse II |
| mate van Bescherming tegen Elektrische Schokken | Type BF toegepast deel |
| Certificering | CE1639 |