- Oversigt
- Anbefalede Produkter




| Effekt | AC 230V, 50 Hz |
| Strømforbrug | 180VA maks. |
| Nebulisationsrate | ≥0,2 ml/min |
| Partikelstørrelse | ≥65 % inden for 0,5 til 5 µm område |
| MMAD | 2,5 µm ±25 % |
| Støjniveau | <65 dBA (i henhold til EN13544-1 afsnit 26) |
| Driftstemperatur og luftfugtighed | 5–40 °C, 15–90 % RH, 700–1060 hPa |
| Opbevaringstemperatur og luftfugtighed | -20 ~ +70 °C, 10 ~ 95 % RH, 700 ~ 1060 hPa |
| Beskyttelsesart mod elektrisk stød | Klasse II |
| Grad af beskyttelse mod elektrisk stød | Type BF anvendt del |
| Certifikat | CE1639 |