- Umumiy ko'rinish
- Tavsiya etilgan mahsulotlar




| Quvvat | AC 230V, 50Hz |
| Quvvat iste'moli | 180VA maks. |
| Tumanlashtirish tezligi | ≥0,2 ml/daqiqa |
| Zarrachalar hajmi | 0.5 dan 5µm gacha bo'lgan oraliqda ≥65% |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Qonroq darajasi | <65 dBA (EN13544-1 bo'lim 26 ga muvofiq) |
| Ish harorati va namligi | 5–40°C, 15–90 % nisbiy namlik, 700–1060 gPa |
| Saqlash harorati va namligi | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % nisbiy namlik, 700~1060 gPa |
| Elektr tokididan himoya turi | II toifasi |
| Elektrik chokqayishi oldidan himoya darajasi | BF turidagi qo'llaniladigan qism |
| Sertifikatlash | CE1639 |