- Общ преглед
- Препоръчани продукти










| Мощност | Батерия с литиев титанат (DC 4,8 V, презареждаща се) |
| Консумация на енергия | Около 2,0 W |
| Честота на вибриране | Около 107 kHz ±10% |
| Разпръскващата се скорост | ≧0,25 ml/min |
| Размер на частиците | ≧65% в диапазона 0 до 5 µm |
| MMAD | 2,5 µm ± 25% |
| Напрежение и ток за зареждане на батерията | DC 5,0 V, макс. 2 A |
| Ниво на шума | ≤50 dBA (на разстояние 1 метър) |
| Работна температура и влажност | 10 ~ 40 °C, 30 ~ 85 % ОВ, 800 ~ 1060 hPa |
| Условия за съхранение и доставка | -20 ~ 60 °C, 20 ~ 75 % ОВ, 800 ~ 1060 hPa |
| Тип на защитата срещу електрически шок | Клас II |
| Степен на защита срещу електрически удар | Част от приложимия тип BF |
| Сертификация | CE1639 |