- Prezentare generală
- Produse recomandate










| Putere | Baterie cu titanat de litiu (DC 4,8 V, reîncărcabilă) |
| Consum de energie | Aprox. 2,0 W |
| Frecvența de vibrație | Aprox. 107 kHz ±10% |
| Rata de nebulizare | ≧0,25 ml/min |
| Dimensiune particule | ≧65% în intervalul 0 - 5µm |
| MMAD | 2,5µm±25% |
| Tensiune și curent de încărcare a bateriei | CC 5,0 V, max. 2 A |
| Nivelul zgomotului | ≤50 dBA (la 1 metru distanță) |
| Temperatură și umiditate de funcționare | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Condiția de stocare și livrare | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Tipul de protecție împotriva electrocutării | Clasa II |
| Grau de protecție împotriva loviturilor electrice | Tip BF parte aplicată |
| Certificare | CE1639 |