- Genel Bakış
- Önerilen Ürünler










| Güç | Lityum titanat batarya (DC 4,8 V şarj edilebilir) |
| Güç Tüketimi | Yaklaşık 2,0 W |
| Titreşim frekansı | Yaklaşık 107 kHz ±%10 |
| Nebulizasyon Oranı | ≧0,25 ml/dk |
| Parçacık boyutu | 0 ile 5µm aralığında %65'ten fazla |
| MMAD | 2.5µm±%25 |
| Batarya Şarj Voltajı ve Akımı | DC 5,0 V, Maks. 2 A |
| Gürültü seviyesi | ≤50 dBA (1 metre mesafede) |
| Çalışma sıcaklığı ve nemliği | 10 ~40°C, %30 ~ 85 RH, 800~1060hPa |
| Saklama ve teslimat koşulu | -20~ 60°C, %20 ~ 75 RH, 800~1060hPa |
| Elektrik çarpmasına karşı koruma türü | Sınıf II |
| Elektrik Şoku Karşı Koşma Derecesi | BF tipi uygulanan parça |
| Sertifika | CE1639 |