- Oversigt
- Anbefalede Produkter






| Effekt | AC 230V 50Hz |
| Strømforbrug | 180VA maks. |
| Nebulisationsrate | ≥0,2 ml/min |
| Partikelstørrelse | ≥65 % inden for 0,5–5 µm område |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Støjniveau | <65 dBA (i henhold til EN13544-1 afsnit 26) |
| Driftstemperatur og luftfugtighed | 5–40 °C, 15–90 % RH, 700–1060 hPa |
| Opbevaringstemperatur og luftfugtighed | -20 ~ +70 °C, 10 ~ 95 % RH, 700 ~ 1060 hPa |
Beskyttelsesart mod elektrisk stød |
Klasse II |
Grad af beskyttelse mod elektrisk stød |
Type BF anvendt del |
| Certifikat | CE1639 |