- Oversigt
- Anbefalede Produkter






| Effekt |
Strømforsyning Input: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz; Output: 12 V 1 A |
| Strømforbrug | ≤14 W |
| Nebulisationsrate | ≥0,20 ml/min |
| Partikelstørrelse | ≥60 % inden for 0,5~5 µm område |
| MMAD | 2,5 µm ±25 % |
| Støjniveau | ≤52 dBA (i henhold til EN 13544-1 afsnit 26) |
| Driftstemperatur og luftfugtighed | 10 ~40 °C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060 hPa |
| Opbevaringstemperatur og luftfugtighed | -20 ~ +70 °C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060 hPa |
| Beskyttelsesart mod elektrisk stød | Klasse II |
| Grad af beskyttelse mod elektrisk stød | Type BF anvendt del |
| Certifikat | CE1639 |