- Gambaran Keseluruhan
- Produk yang Disyorkan






| Kuasa |
Input penyesuai kuasa: 100~240V, 350mA, 50/60Hz; Output: 12V 1A |
| Kehabisan kuasa | ≤14W |
| Kadar Nebulization | ≥0.20 ml/min |
| Saiz zarah | ≥60% dalam julat 0.5~5µm |
| MMAD | 2.5µm±25% |
| Tahap Bunyi | ≤52dBA ((mengikut EN 13544-1 bahagian 26) |
| Suhu dan Kelembapan Kerja | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Suhu penyimpanan dan kelembapan | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Jenis perlindungan terhadap renjatan elektrik | Kelas II |
| Tahap Perlindungan terhadap Roketan Listrik | Bahagian terapan jenis BF |
| Penyijilan | CE1639 |