- Conspectus
- Producta Commendata






| Potentia |
Ingressus adaperati electrici: 100~240V, 350mA, 50/60Hz; Egressus: 12V 1A |
| Consumptio potentiae | ≤14W |
| Rationem Nebulizationis | ≥0,20 ml/min |
| Magnitudo particalis | ≥60% intra intervallum 0.5~5µm |
| MMAD | 2.5µm±25% |
| Gradus strepitus | ≤52dBA (secundum EN 13544-1 sectionem 26) |
| Temperatura et umiditas operationis | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Temperatura et umiditas conservationis | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Generis protectionis contra commotionem electricam | Classis II |
| Gradus praeservativus contra percussionem electricam | Pars applicata typi BF |
| Certificatio | CE1639 |