- Overzicht
- Aanbevolen producten






| Vermogen |
Voedingsadapter Ingang: 100~240V, 350mA, 50/60Hz; Uitgang: 12V 1A |
| Energieverbruik | ≤14 W |
| Nebuliseringsnelheid | ≥0,20 ml/min |
| Deeltjesgrootte | ≥60% binnen het bereik van 0,5~5µm |
| MMAD | 2,5 µm ±25% |
| Geluidsniveau | ≤52 dBA (overeenkomstig EN 13544-1 sectie 26) |
| Operatietemperatuur en luchtvochtigheid | 10 ~ 40 °C, 30 ~ 85 % RV, 800 ~ 1060 hPa |
| Opslagtemperatuur en luchtvochtigheid | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % RV, 800~1060 hPa |
| Soort bescherming tegen elektrische schok | Klasse II |
| mate van Bescherming tegen Elektrische Schokken | Type BF toegepast deel |
| Certificering | CE1639 |