- Genel Bakış
- Önerilen Ürünler






| Güç |
Güç adaptörü Girişi: 100~240V, 350mA, 50/60Hz; Çıkış: 12V 1A |
| Güç Tüketimi | ≤14 W |
| Nebulizasyon Oranı | ≥0,20 ml/dk |
| Parçacık boyutu | 0,5~5µm aralığında ≥%60 |
| MMAD | 2.5µm±%25 |
| Gürültü seviyesi | ≤52 dBA (EN 13544-1 bölüm 26'ya göre) |
| Çalışma sıcaklığı ve nemliği | 10 ~40°C, %30 ~ 85 RH, 800~1060hPa |
| Saklama sıcaklığı ve nem | -20~ +70°C, %20 ~ 75 RH, 800~1060hPa |
| Elektrik çarpmasına karşı koruma türü | Sınıf II |
| Elektrik Şoku Karşı Koşma Derecesi | BF tipi uygulanan parça |
| Sertifika | CE1639 |