- Огляд
- Рекомендовані товари






| Потужність |
Вхідний адаптер живлення: 100~240 В, 350 мА, 50/60 Гц; Вихід: 12 В 1 А |
| Споживана потужність | ≤14 Вт |
| Швидкість неbulізації | ≥0,20 мл/хв |
| Розмір частинок | ≥60% у діапазоні 0,5~5 мкм |
| ССДМ | 2,5 мкм ±25% |
| Рівень шуму | ≤52 дБА (згідно з EN 13544-1 розділ 26) |
| Теплота і вологість роботи | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % відносної вологості, 800~1060 гПа |
| Температура та вологість зберігання | -20~ +70°C, 20 ~ 75 % відносної вологості, 800~1060 гПа |
| Тип захисту від електричного удару | Клас II |
| Ступінь захисту від електричного удару | Застосована частина типу BF |
| Сертифікація | CE1639 |