- Yleiskatsaus
- Suositellut tuotteet






| Teho |
Virtamuuntajan syöttö: 100~240 V, 350 mA, 50/60 Hz; Tulostus: 12 V 1 A |
| Sähkönkulutus | ≤14 W |
| Himoittamisnopeus | ≥0,20 ml/min |
| Hiukkaskoko | ≥60 % 0,5–5 µm alueella |
| MMAD | 2,5 µm ±25 % |
| Määrä | ≤52 dBA (mukaan lukien EN 13544-1 kohdan 26) |
| Toiminta-ilmankosteus ja lämpötila | 10 ~ 40 °C, 30 ~ 85 % RH, 800 ~ 1060 hPa |
| Tallennustemperatuuri ja ilmankosteus | -20 ~ +70 °C, 20 ~ 75 % ilmankosteus, 800~1060 hPa |
| Sähköiskulta suojauksen tyyppi | Luokka II |
| Suojaus sähköiskusta vastaan | Tyyppi BF sovellettava osa |
| Sertifiointi | CE1639 |