- Umumiy ko'rinish
- Tavsiya etilgan mahsulotlar






| Quvvat | 230V 50Hz o'zgaruvchan tok |
| Quvvat iste'moli | 180VA maks. |
| Tumanlashtirish tezligi | ≥0,2 ml/daqiqa |
| Zarrachalar hajmi | 0.5~5µm oraliqda ≥65% |
| MMAD | 2.50µm ±25% |
| Qonroq darajasi | <65dBA (EN13544-1 bo'lim 26 talabiga muvofiq) |
| Ish harorati va namligi | 5–40°C, 15–90 % nisbiy namlik, 700–1060 gPa |
| Saqlash harorati va namligi | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % nisbiy namlik, 700~1060 gPa |
Elektr tokididan himoya turi |
II toifasi |
Elektrik chokqayishi oldidan himoya darajasi |
BF turidagi qo'llaniladigan qism |
| Sertifikatlash | CE1639 |