- Achoimre
- Táirgí a molaimid










| Cumhacht | Batairea lítearn tithanáit (AC 4.8V atá arís inbhuanaithe) |
| Tomhaltas Cumhachta | An tuaslagán 2.0W |
| Minicíocht ag croith | An tuaslagán 107 kHz ±10% |
| Ráta Neabúlacháin | ≧0.25 ml/min |
| Méid Páirticil | ≧65% laistigh de raon 0 go 5µm |
| MMAD | 2.5µm±25% |
| Voltas agus sruth atá á luchtú ar an mbatairea | DC 5.0V, Uasmhéad 2A |
| Leibhéal fuaime | ≤50dBA (1 méadar i gcéin) |
| Teocht agus fliuchas oibre | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060hPa |
| Staid reoirt agus seachadta | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060hPa |
| Cineál cosc ar chlochadh leictreach | Class II |
| Céim chosca ar chlochadh leictreach | Cuid bhraitheáin BF |
| Bun-scagaire | CE1639 |