- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים










| כוח | סוללת ליתיום טיטניום (DC 4.8V ניתנת להטענה) |
| צריכת חשמל | בערך 2.0W |
| תדירות רטט | בערך 107 kHz ±10% |
| קצב פליטה | ≧0.25 מ"ל/דקה |
| גודל חלקיקים | ≧65% בטווח 0 עד 5 מיקרומטר |
| MMAD | 2.5 מיקרומטר ±25% |
| מתח וזרם טעינת הסוללה | DC 5.0V, מקסימום 2A |
| רמת רעש | ≤50 דציבל (מרחק של מטר אחד) |
| טמפרטורה ורחות עבודה | 10 ~40° צלזיוס, 30 ~ 85% יחסית ללחות, 800~1060 הPa |
| תנאי אחסון ומסירה | -20~ 60° צלזיוס, 20 ~ 75% יחסית ללחות, 800~1060 הPa |
| סוג ההגנה מפני הלם חשמלי | כיתה II |
| דרגת ההגנה מפני הלם חשמלי | חלקו המוחלט BF |
| הסמכה | CE1639 |