- Prikaz
- Preporučeni proizvodi










| Snaga | Baterija s litij-titanatnim akumulatorom (DC 4,8 V, punjiva) |
| Potrošnja energije | Približno 2,0 W |
| Frekvencija vibriranja | Približno 107 kHz ±10% |
| Stopa nebulizacije | ≧0,25 ml/min |
| Veličina čestica | ≧65% unutar raspona od 0 do 5 µm |
| MMAD | 2,5 µm ±25% |
| Napon i struja punjenja baterije | DC 5,0 V, maks. 2 A |
| Razina buke | ≤50 dBA (na udaljenosti od 1 metar) |
| Radna temperatura i vlažnost | 10 ~40°C, 30 ~ 85 % RH, 800~1060 hPa |
| Uvjeti skladištenja i dostave | -20~ 60°C, 20 ~ 75 % RH, 800~1060 hPa |
| Vrsta zaštite od električnog udara | Klasa II |
| Stepen zaštite od električnog udara | Tip BF primijenjeni dio |
| Certifikacija | CE1639 |