- Áttekintés
- Ajánlott termékek










| Teljesítmény | Lítium-titánát akkumulátor (DC 4,8 V, újratölthető) |
| Teljesítményfogyasztás | Kb. 2,0 W |
| Vibrációs frekvencia | Kb. 107 kHz ±10% |
| Nébulizálási Sebesség | ≧0,25 ml/perc |
| Részecskeméret | ≧65% a 0 és 5 µm közötti tartományban |
| MMAD | 2,5 µm±25% |
| Akku töltési feszültsége és árama | DC 5,0 V, max. 2 A |
| A zajszint | ≤50 dBA (1 méter távolságban) |
| A működési hőmérséklet és páratartalom | 10 ~ 40 °C, 30 ~ 85 % relatív páratartalom, 800 ~ 1060 hPa |
| Tárolási és szállítási feltételek | -20 ~ 60 °C, 20 ~ 75 % relatív páratartalom, 800 ~ 1060 hPa |
| Védettség típusa villamos áramütés ellen | II. osztály |
| Védelem villám ellenség ellen | BF típus alkalmazott rész |
| Igazolás | CE1639 |