- Genel Bakış
- Önerilen Ürünler






| Güç | AC 230V 50Hz |
| Güç Tüketimi | en fazla 180VA |
| Nebulizasyon Oranı | ≥0,2 ml/dk |
| Parçacık boyutu | 0,5~5µm aralığında %65 veya üzeri |
| MMAD | 2.50μm ±25% |
| Gürültü seviyesi | <65dBA (acc. EN13544-1 bölüm 26'ya göre) |
| Çalışma sıcaklığı ve nemliği | 5-40°C, %15-90 RH, 700-1060 hPa |
| Saklama sıcaklığı ve nem | -20~ +70°C, 10 ~ 95 % RH, 700~1060 hPa |
Elektrik çarpmasına karşı koruma türü |
Sınıf II |
Elektrik Şoku Karşı Koşma Derecesi |
BF tipi uygulanan parça |
| Sertifika | CE1639 |